Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

English Language Academy - Sliema

English Language Academy - Sliema
English Language Academy - Sliema
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

English Language Academy 1988 yılında hizmete açılmıştır. ELA, Malta Egitim Bakanliginin denetimi altindadır ve bir FELTOM (İngilizce Eğitim Organizasyonu Malta) kuruluşudur. ELA’da sadece anadili İngilizce olan profesyonel, yıllarca deneyimli öğretmenler eğitim vermektedir. ELA’da eğitim metodu olarak, direkt komunikasyon metodu uygulanmaktadır, yani sınıfda sadece İngilizce konuşulmakta, öğretmenler öğrenciyi değişik uygulamalarla İngilizce konuşmaya heves ve cesaret vermektedir. Öğrencinin akıcı ve düzgün konusmasına özen gösterilmektedir. "

English Language Academy okul binası, turizim merkezi Sliema’da bulunmakta olup, çevresi her türlü alişveriş imkanlarından, cafeterya ve restoranlardan ibarettir. Okul ayrıca, düzenli olarak çalışan belediye otobüslerinin ana hattında bulunmaktadır. 

Kurslar genel olarak Pazartesi’den Cuma’ya kadardır. Seyahat şekli açısından günü uygun olamayanlar için, istisna mümkündür. Ögrencilerin dil seviyesi tespiti için, okulun ilk gününde yazılı seviye testi uygulanır. Ögrencinin isteğine göre, seviye test formu ev adresinize postalanabilir. 

Malta degisik konaklama imkanları sunuyor. 5 yıldızlı otelden Aile Pansiyonuna ve İngilizce konuşan Malta'lı ailelerde özel konaklamalara kadar herşey mümkün. ELA isteginize göre, konaklamanızı okula veya Ana otobüs hattına yakın bir yere sağlayabilir. 


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Sosyal Aktiviteler:
Valletta Capital City Tour, Mdina-Silent City Tour, North of Malta Tour, Horse Riding in the Countryside, Diving in the Mediterranean Sea, Countryside Walk, Comino 'Blue Lagoon' by Powerboat, Sandy Beach Melieha Bay, Underwater Safari. Highlights of MaltaTour, Maltese History Tour, Gozo Scenic Tour, Hop on Hop off Bus, Sunday Special, Fernandes-Gozo Comino & Blue Lagoon, Round Malta Cruise, Comino Cruise, Jeep Safari Gozo, Sicily Tour.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA