Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

Kaplan Dil Okulu ve Lokasyonları Hakkında Detaylı Bilgi

Kaplan Dil Okulu ve Lokasyonları Hakkında Detaylı Bilgi

Kaplan International English 75 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Kaplan ingilizce kurumlarında tüm dil okulları modern tesislerdir ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sağlamaktadır.

Dünya çapında 8 ülkeye yayılmış 40'ın üzerinde İngilizce dil okulu ile hizmet vermektedir.Tüm Kaplan International English dil okulları anadili İngilizce olan ülkelerde bulunmaktadır: Amerika, Kanada, İngiltere, Singapur, İrlanda, Malta, Avustralya ve Yeni Zelanda. Farklı lokasyon seçenekleri sayesinde öğrencilere çeşitli şehirler arasından seçme şansı tanınmaktadır. Academix yurtdışı eğitim aracılığıyla bu kurslar hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Geçmiş yıllarda Academix yurtdışı eğitim danışmanlık ile yurtdışına giden öğrencilerimizin yazılarına ulaşmak isterseniz Academix’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Eğitimlerinde çok uluslu bir yapı izleyen okulda şehir merkezleri, tarihi kentler, plaj kıyısı ve üniversite kampüslerinin içinde olmak üzere toplamda 41 okul bulunuyor. Örneğin, New York’da bulunan 3 okulundan ilki Empire State Binası’nın 63. katında! Eğer ingilizce eğitimi alırken ayrıca kültürel olarak gelişmek, güçlü bir atmosferde farklı bir yaşam tarzı tanımak istiyorsanız, Kaplan International English farklı lokasyonlarıyla bu olanağı sağlar.

Londra, Sydney, New York, Los Angeles, Toronto, Auckland, Dublin gibi dünyanın en popüler şehirlerinde konumlandırılmış olan Kaplan International English, anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunmanızı sağlayarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanıza yardımcı olur. Öğrenciler akademik dersleri ve günlük hayatta İngilizce konuşmayı birleştirebilir ve böylece etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilir.

Kaplan International merkezlerinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS/TOEFL/GMAT/GRE Hazırlık Kursları, Üniversite/Master Hazırlık Kursları, İş İngilizcesi, Staj+ Dil okulu, Profesyonel kurslar gibi çok farklı kurs seçenekleri bulmak mümkündür.

Kaplan Dil Okulları öğrencilerinin her isteğini kaşrılayabilecek yurt, apartman dairesi seçeneğinin yanı sıra aile yanı konaklama seçeneği de sunmaktadır. Aile yanında konaklamak size pratik imkanı verir. Evde yaşam alanınızda konforlu olursunuz. Ev sahipleriniz ile kahvaltı ve aksam yemeği yer, ingilizce pratiği yapabilirsiniz.Eğer bağımsız olmak, başka öğrenciler ile birlikte yaşamak, yurtlarda yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız öğrenci yurtlarını da tercih edebilirsiniz.

Kurumsal bir okul olmanın getirmiş olduğu ciddiyet ve tecrübe ile dinamik ve canlı bir kadrosu bulunan Kaplan International Dil Okulları, gerek sınıf içi gerekse sınıf dışı her ortamda öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunmaktadır.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA