Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
Makaleler

Makaleler

KAPLAN SAN FRANCISCO

KAPLAN SAN FRANCISCO

1930’lardan günümüze süregelen ve yeni lokasyonlarla öğrencilere çeşitlilik sunan Kaplan International modern bir eğitim anlayışıyla her beklentiye hitap eder. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda gibi pek çok ülkede 47 dil okuluyla İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen okulların başında gelir. Kaplan International Colleges dünya çapında pek çok ülkeden katılımcılar için İngilizce dil eğitimi ve ya üniversiteye hazırlık programları sağlayan alanında lider bir kuruluştur.

San Francisco’da bulunan Kaplan International Colleges, diğer tüm okulları gibi öğrencilerine yüksek standartlarda eğitim vermeyi amaçlar. San Francisco’nun 2 farklı bölgesinde yer alan dil okullarının ilki San Francisco’nun merkezinde tarihi bir binada eğitim verirken, diğeri de San Francisco’ya 20 dk uzaklıktaki Berkeley merkezindedir. Şehir toplamda 3 milyonu aşkın nufüsuyla kalabalık ve canlı bir şehirdir. Gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olan San Francisco’da tren, otobüs ve tramvay gibi seçenekleriniz mevcuttur. Muhteşem iklimi ve manzarasıyla sizi kendine hayran bırakacak bir şehir olan San Francisco şehrin simgesi haline gelen Golden Gate köprüsüyle bilinir. Ayrıca önemli tarihi yapılara da ev sahipliği yapan San Francisco da tiyotradan konsere bir çok farklı sosyal aktiviteye katılıp unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

KAPLAN SAN FRANCISCO

Konaklama için 2 farklı seçeneğiniz mevcuttur; aile yanı ve yurt. Yurtlar genellikle dil okullarına yürüme mesafesinde konuşlandırılmıştır. Aynı şekilde aile yanı seçeneğinde de senelerdir titizlikle seçilen ve denetlenen ailelerle çalışılmaktadır.

Kaplan International San Francisco dil okulu haftalık 15 saatten başlayan ve 21 saate kadar yükseltebileceğiniz genel İngilizce dersleriyle sizlere en iyi eğitimi vermeyi amaçlar.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilerinin de sıklıkla tercih ettiği Kaplan International Colleges Amerika’nın önde gelen şehirlerinden San Francisco’da da diğer tüm ülke ve şehirlerinde olduğu gibi sizler için en iyi eğitimi vermeyi hedefliyor.

YURTDIŞI DİL OKULU ARA