Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Linguaviva - Milano

Linguaviva - Milano
Linguaviva - Milano
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 450 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Linguaviva 1976 yılında İtalya'nın Floransa şehrinde kurulmuştur. Tüm sınıflarda TV, klima, ısıtıcı, bol doğal ışık bulunmakta bu sayede öğrencilerin derse ilgisi sabit kalmaktadır.  "

Linguaviva’nın Milano merkezi 1990’dan beri uluslararası öğrencilere Milano’da samimi ve eğlenceli bir atmosferde dil eğitimi görme şansı sunmaktadır. Okul, ticaret bölgesi olarak bilinen Corso Buenos Aires'te tanınan bir cadde üzerinde son derece iyi bir lokasyonda yer almaktadır.  Ülkenin en önemli tasarım, mimari, moda ve müzik yüksek öğretim enstitüleri Linguaviva Milano ile partnerlik içindedir. 50'den fazla ülkeden öğrenci İtalyanca öğrenmek için Milano'da Linguadue dil okulunu tercih etmektedir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Güzel bir art-nevaou yapıya sahip okul binası, 18 adet konforlu, işitsel ve görsel donanımlı sınıf, Küçük bir bahçe, Öğrenci ortak salonu, Ücretsiz WiFi erişimi, Metroya kolay ulaşım, Yüksek kalite konaklama, Aşçılık ve sanatla kombine edilebilen İtalyanca programları.
Sosyal Aktiviteler:
Arena of Verona (Opera), Lake Garda, S. Margherita Ligure and Portofino gezileri, Da Vinci's The Last Supper, The Scala Museum, Modern Art Gallery, Poldi Pezoli Museum, İtalyan sineması film gösterimi, İtalyan kültürü ile ilgili dersler, akşam yemeği, disco ve bar, müzikal etkinlikler.

Harita

Paylaş

Diğer "Milano" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA