Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Scuola Leonardo da Vinci - Milano

Scuola Leonardo da Vinci - Milano
Scuola Leonardo da Vinci - Milano
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

Scuola Leonardo da Vinci, 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimini İtalya'nın dört önemli şehri olan Floransa, Milano, Roma ve Siena merkezlerinde vermektedir. İtalyanca dil kurslarını geniş bir yelpazede ve yıl boyunca başlayan esnek bir program ile sunmaktadır.  "

Leonardo da Vinci okulu, sanatçılar için bir buluşma noktası olan birçok kafe, bar, butik, Vintage Bistro ve modern sanat galerisi bulunan Navigli'de görkemli bir üniversite kampüsünde bulunmaktadır. Okul, metro ve otobüs imkanı ile şehir merkezine kolay ulaşım sağlamaktadır. Kampüs içerisindeki okul öğrenciler için ucuz fiyatlara kaliteli yiyecek bulabilecekleri bir çok kafe, bar, restorant imkanı sağlar. Tüm derslikler klimalıdır. Öğrenciler, genç ve dinamik bir çevrede ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgilere ulaşabilecekleri ücretsiz internet ve bilgisayarlar ile ulaşabilirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 15 derslik, ücretsiz internet, multimedya sınıfı, öğrencilere yardım etmek için görevli bir sekreter, hastalık durumunda tıbbi yardım, engelliler için erişim imkanı
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel aktiviteler, şehir turları

Harita

Paylaş

Diğer "Milano" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA