Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Discover English - Melbourne

Discover English - Melbourne
Discover English - Melbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

Divcover English Dil Okulu, Avustralya'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olmayı hedefleyerek Şubat 2010'da Melbourne'de kurulmuştur. Discover English Ekim 2012'de eğitim alanında yüz yıllık tecrübesi olan Academies Australasia tarafından satın alınmıştır ve bu tecrübenin bir parçası olarak yoluna devam etmektedir. Discover English'de dersler en iyi öğretmenler tarafından en yeni materyalleri kullanarak sunulmaktadır. Discover English'in tüm personeli birçok üniversite, kolej ve eğitim acentalarında çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Okul 2013 yılında Uluslararası Eğitim Ödülleri'nde Öğrenci Desteği ve Öğrenci Deneyimi alanında finalist olarak seçilmiştir.  "

Discover English Melbourne dil okulu, şehrin merkezinde toplu taşıma araçlarıyla çevrili bir konumda tamamen kendisine ait olan 5 katlı bir binada konumlanmaktadır. İki ana tren istasyonundan Flinders İstasyonu ve Melbourne Merkez İstasyonuna iki blok mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Tramway ve otobüs duraklarına da ulaşmak oldukça kolaydır. 

Okulun birinci katında öğrenci salonu bulunmaktadır ve çok milletli öğrenci ortamıyla sosyalleşmek ve dinlenmek için mükümmel bir ortam sunmaktadır. Bina içerisinde öğrenciler mutfak tesislerine, mikrodalga fırınlara, otomatik satış makinelerine ve bilgisayarlara eişebilmektedirler. Okulun her katında öğrencilerin oturup dinlenebileceği alanlar ve Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. 

Discover English'de öğrenme sadece sınıf içerisinde olmaz, sınıf dışında düzenlenen aktivite ve gezilerle Avustralya yaşamı ve kültürünü yakından tanırken, birçok farklı milletten gelen arkadaşlarınızla İngilizce bilginizi pratik etme şansı yakalayacaksınız.  
Discover English'in örnek aktivite tablosunu görmek için lütfen tıklayınız.
 
Okul Olanakları:
Ücretsiz Wi-Fi, Klima, Kütüphane, Öğrenci Bilgisayarları, Mutfak, Öğrenci Salonu, Öğrenci Destek Masası.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA