Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Navitas English - Melbourne

Navitas English - Melbourne
Navitas English - Melbourne
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 150-200 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

Navitas English, 30 yılı aşkın süredir Avustralya'da göçmen ve mültecilere, uluslararası öğrenciler ve öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına İngilizce dil eğitimi veren en büyük ve saygın kuruluştur. Navitas English, Avustralya'nın 18 lokasyonunda ve Singapur'da 1000'den fazla çalışanı ile her yıl 25,000'den fazla öğrencisine çeşitli programlar sunmaktadır. "

Navitas Avustralya'da 34 lokasyonda ve Çin, Hindistan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Kenya, Singapur ve Sri Lanka'da olmak üzere 59 yurtdişı şubesi bulunmaktadır.

Avustralya'da Navitas English'in sosyal aktivite programları ile yeni arkadaşlıklar kurup, ingilizce dil pratiği yaparken deneyimleyeceğiniz birçok sosyal aktivite şansı bulunmaktadır.

Melbourne, Avustralya'nın ikinci popüler şehridir ve birçok kültürü bir arada barındırır. Navitas'ın Hawthorn- Melbourne kampüsü,şehir merkezine 8 km uzaklıkta güney-doğuda bulunan Melbourne Ünivesitesi içerisinde yer almaktadır. Şehir merkezine trenle 15 dk mesafededir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA