Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

TALK English School - Aventura, Florida

TALK English School - Aventura, Florida
TALK English School - Aventura, Florida
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 175
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

TALK 1996 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri İngilizce dilini öğretmek üzere bir araya getirmektedir. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. TALK’ta İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dalmak olduğuna inanılmaktadır. Bu amaca ulaşmayı geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve öğrencilere yeni şehirlerini keşfetmelerini sağlayan heyecan verici bir etkinlik takvimi sağlayarak başarmaktadır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır. TALK'un eğitimde mükemmeliyetçiliği ve ayrıntılara gösterdiği dikkat, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. "

İspanyolca’da “macera” demek olan  Florida’nın Aventura kenti, güneşli plajları ve sıcak kanlı yüzleriyle her yıl milyonlarca öğrenciyi kendine çeker. Bu “Kusursuzluklar Kenti” Miami büyükşehir bölgesinin kuzeyinde yer alan varlıklı bir uluslararası kenttir. Hallandale, Golden Beach ve Sunny Isles gibi şahane plajlara sadece dakikalar kadar uzaklıktadır. Bu heyecan verici ve kültürel çeşitliliğe sahip bölge kafeler, restoranlar, butikler ve dükkanlarla doludur. Burada dünyanın her yanından alışveriş severleri etkileyen şık dükkanları ve tasarım malları ile ünlü Aventura Mall’u ve özgün Ball Harbor Shopping Center’ı göreceksiniz.

TALK Aventura Merkezi 2007 yılında Concorde Plaza’da, hareketli Aventura ticari bölgesinin ortasında, restoranlar, kafeler ve butikler ile çevrili bir bölgede açılmıştır. Okul özel tasarım olup şunlara sahiptir:
  • Öğrenci grupları için 11 adet büyük sınıf
  • 3 adet daha küçük özel sınıf
  • Sıcak ve davetkar bir resepsiyon alanı
  • Ders aralarında kullanabileceğiniz dış mekan kafe türü oturma alanları
  • Kendini işine adamış öğretmenler ve personel
  • Ücretsiz otopark
  • Otobüs duraklarına kolay erişim
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • ACCET akreditasyonu

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA