Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Hawthorn Melbourne - Melbourne

Hawthorn Melbourne - Melbourne
Hawthorn Melbourne - Melbourne
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1986 yılında kurulan Hawthorn-Melbourne, Avustralya'nın en eski ve en büyük dil okullarından biridir. 25 yılı aşkın süredir öğrencilere yüksek kalitede eğitim vermektedir. Alanında uzman eğitmenleri, olanakları ve servisleri ile Hawthorn-Melbourne uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen bir dil okuludur. "

Hawthorn-Melbourne Navitas Grubu'nun bir parçasıdır. Navitas grup eğitim hizmetleri ve öğrenme çözümlerinin geliştirilmesi ve sunumunda bir dünya lideridir. Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık'ta bulunan kampüslerde dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, profesyonellere ve göçmenlere Navitas grup İngilizce dil eğitimi, lise, üniversite hazırlık, üniversite programları, kariyer ilerletme programları ve göçmen yerleşim hizmetleri sunmaktadır.

Hawthorn-Melbourne kendi özel öğretmenleri ve destek personeli ile öğrencilere samimi bir öğrenme ortamı ve kişisel ilgi ve bakım sağlamaktadır. Ödüllü IELTS test merkezine sahiptir. Melbourne'da bulunan uluslararası öğrenciler için sunulan İngilizce yoğun dil kursları sağlayıcısı olarak Melbourne Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. Ayrıca English Australia tarafından da akredite edilmiştir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Okul Olanakları:
Bilgisayar odası ve ücretsiz internet bağlantısı, kafeterya, spor tesisleri, öğrenci çalışma odaları, oyun odaları, bağımsız öğrenme merkezi
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA