Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Hawthorn Melbourne

Hawthorn Melbourne Dil Okulu
Hawthorn Melbourne
Kuruluş Tarihi: 1986
Hawthorn-Melbourne Navitas Grubu'nun bir parçasıdır. Navitas grup eğitim hizmetleri ve öğrenme çözümlerinin geliştirilmesi ve sunumunda bir dünya lideridir. Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık'ta bulunan kampüslerde dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, profesyonellere ve göçmenlere Navitas grup İngilizce dil eğitimi, lise, üniversite hazırlık, üniversite programları, kariyer ilerletme programları ve göçmen yerleşim hizmetleri sunmaktadır.

1986 yılında kurulan Hawthorn-Melbourne, Avustralya'nın en eski ve en büyük dil okullarından biridir. 25 yılı aşkın süredir öğrencilere yüksek kalitede eğitim vermektedir. Alanında uzman eğitmenleri, olanakları ve servisleri ile Hawthorn-Melbourne uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen bir dil okuludur.

Hawthorn-Melbourne kendi özel öğretmenleri ve destek personeli ile öğrencilere samimi bir öğrenme ortamı ve kişisel ilgi ve bakım sağlamaktadır. Ödüllü IELTS test merkezine sahiptir. Melbourne'da bulunan uluslararası öğrenciler için sunulan İngilizce yoğun dil kursları sağlayıcısı olarak Melbourne Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. Ayrıca English Australia tarafından da akredite edilmiştir.

Sunulan Programlar:
  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş için İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Grup Programları

Konaklama:

Aile yanı ve bağımsız konaklamaları ile öğrenciler için özenle seçilmiş konaklama imkanları bulunmaktadır.

Hawthorn Melbourne dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA