Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Cornerstone Academic College

Cornerstone Academic College Dil Okulu
Cornerstone Academic College
Kuruluş Tarihi: 2001
Akreditasyonlar: Languages Canada.
Cornerstone Academic College Kanada'da Ontario, Toronto'nun merkezinde yer alan bir dil okulu olup yabancı öğrencilere yabancı dil olarak İngilizce'yi öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Konum itibariyle alışveriş merkezleri, mağazalar, cafeler, restoranlarla çevrili bir bölgede öğrencilere sosyal bir şehir hayatı imkanı tanımaktadır. Sık sık çevredeki tarihi ve turistik yerlere okul tarafından turlar düzenlenmekte ve öğrenciler okul binasında bulunan spor merkezi dahil birçok alandan ücretsiz veya uygun fiyatlı olarak faydalanabilmektedirler.

Cornerstone Academic College Genel İngilizce, Akademik İngilizce, TOEIC ve TOEFL sınav hazırlık kursları vermektedir. Kursu başarıyla bitirdikten sonra Kanada'da College/Üniversite partner programlarına devam etmek isteyen öğrencilere IELTS ya da TOEFL sınavına girmeksizin okula yerleştirme hizmeti vermektedir.

Okul sınırları içinde İngilizce dışında bir dil konuşulmaması hakkında kesin bir kural bulunmaktadır ve herkesin buna uyması istenmektedir.

Okulun vermekte olduğu kurs tipleri:
Genel İngilizce (haftada 20 saat)
Yoğun İngilizce (haftada 28 saat)
İş İngilizcesi-Yoğun (haftada 28 saat)
İngilizce konuşma kursu (haftada 28 saat)

Cornerstone Academic College dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA