Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELI English Language Institute - Limerick

ELI English Language Institute - Limerick
ELI English Language Institute - Limerick
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 12

İrlanda, zengin bir kültürel mirasa sahip küçük, güvenli ve güzel bir ülkedir. Görülecek ve yapılacak şeylerle dolu şehirlerde gelişen bir ekonomi, dünyaca ünlü gece hayatı ve cömert çalışma fırsatları uluslararası öğrencileri bekliyor. "

İrlanda misafirperverliğiyle ünlü bir ülkedir. Sıcak ve dost canlısı insanlardan oluşan İrlanda halkının neredeyse yarısı 30 yaşın altındadır. Avrupa’nın en geç nüfusa sahip ülkelerinden birisi olan İrlanda’da şehirler müzik, sanat, şiir ve dansta zengin kültürel mirasıyla görülecek ve yapılacak şeylerle dolup taşmaktadır. Dünyaca ünlü gece hayatına ek olarak, harika dış mekanların erişilebilirliği ve yürüyüşten bisiklete, yelkenden bisiklete kadar çeşitli aktiviteler günlük yaşamda yer almaktadır.
 
ELI Dil Okulları, İrlanda’da eğitim veren merkezleri ile önde gelen bir İngilizce dil eğitim şirketidir. Sundukları programlar ve eğitim anlayışları ile öğrencilerin hayatlarını değiştirme potansiyeline sahip okul 2021’de sektörde Avrupa’daki En İy İngilizce Dil Okulları arasında aday gösterilmiştir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA