Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Swan Training Institute - Dublin

Swan Training Institute - Dublin
Swan Training Institute - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150-200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

Swan Training Institute olarak 25 yılı aşkın sürede yenilikçi deneyimiyle öğrencilerine hizmet vermektedir. Hedefi ise 2020 yılında İrlanda’nın en iyi ve yenilikçi İngilizce ve Teacher Trainin kursu veren okul olmak, bunun için tüm teknolojik ürünleri öğrencilerine sunmaktadırlar. Öğrencileri için ayarladıkları aileleri titizlikle, İrlanda’nın en iyi ve kaliteli ailelerinden oluşturmaktadırlar. "

Swan Training Institute, Dublin'in en popüler caddelerinden biri olan ve geniş alışveriş imkanları sunan Grafton Street üzerinde bulunuyor. 1988 yılından beri hizmet veren okul, müzelere, parklara, mağazalara, sinema ve tiyatrolara, kafe ve restoranlara oldukça yakın mesafede yer alıyor. Okulda donanımlı dersliklerin yanısıra, kütüphane, öğrencilerin bir arada vakit geçirebilecekleri bir salon ve bilgisayar odası da mevcut. Sınıfların en fazla 15 kişiden oluştuğu okulda her düzey için Genel İngilizce sınıfı bulunuyor. Ayrıca İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Kurslar, IELTS Sınavlarına hazırlık kursları da düzenleniyor. Öğrenciler Genel İngilizce kurslarına yıl boyunca her Pazartesi başlayabiliyor.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Rahat Derslikler, kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz Wi-Fi ve bir öğrenci destek ofisi
Sosyal Aktiviteler:
Dublin ve çevresi geziler, taraflar, film geceleri ve quiz geceleri, Dublin dışında hafta sonu gezileri gibi sosyal, kültürel ve interaktif etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA