Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Emerald Cultural Institute - Dublin

Emerald Cultural Institute - Dublin
Emerald Cultural Institute - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120-300 (Yüksek ve düşük sezon)
Sınıf Kapasitesi: ortalama 10 öğrenci

Günümüzün hızlı değişen ve tempolu dünyasında etkili iletişim her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. İngilizce'nin uluslararası iletişimde anahtar olduğu herkes tarafından kabul edilmiş ve uluslararası geleneksel İngilizce eğitim programları mesleki gelişimin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Emerald Cultural Institute 25 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahiptir. 50 den fazla farklı ülkeden öğrenci almaktadır ve bütün yaş gruplarına hitap eden eğitim programları bulunmaktadır. "

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan ve 4,5 milyon nüfusa sahip İrlanda, İngilizce öğrenenler için samimi ve arkadaşça bir ortam sunmaktadır. Konuksever, edebiyat ve müzik şehri olan Dublin, İrlandanda'nın doğu kıyısında bulunan başkenti, 1,5 milyon nüfusa sahiptir. Nüfusun %30'unu bünyesinde bulunduran şehir öğrenciler için canlı bir atmosfer sunuyor.

1986 yılında Dublin’de kurulmuş olan Emerald Cultural Institute, dil okulu olarak uzman kadrosu dünya çapında üne sahiptir. ISO 9001:2000 akrediteli okul olarak hedefi öğrencilerine kaliteli bir eğitim ve kültürel bir tecrübe yaşatmaktır. Genel ve profesyonel İngilizce kurslarını yıllardır uzman kadrosu ile başarı ile 50 tan fazla ülkeden gelen öğrencilerine sunar. İngilizce dil programının yanı sıra TOEFL, IELTS ve ana dili İngilizce olmayan öğretmenler için de İngilizce Öğretmenliği programları bulunmaktadır. İrlanda her yaşta öğrenciler için, cazip, güvenli ve sıcak bir ortamda dil eğitimi alabileceği bir seçenek olup, kurs ve yaşam maliyetleri açısından bir çok ülkeye nazaran daha uygun bir dil eğitim imkanı sunmaktadır.

Türk öğrenci yok denecek kadar az sayıdadır. Bu dil eğitimi için en avantajlı noktalardan biridir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
24 tam donanımlı derslik, dil laboratuvarı, kütüphane, okuma odası & ders çalışma odası, bahçe, kantin, ücretsiz Wi-fi
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel etkinlikler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA