Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Twin - Dublin

Twin - Dublin
Twin - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 Öğrenci

Twin Group, İngiliz ve uluslararası öğrencilere eğitim, tatil, iş tecrübesi hizmetleri sunan ödüllü bir eğitim grubu olup 1993 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır.  "

Twin Dublin dil okulu kısa ya da daha uzun bir süreliğine gelmeniz farketmeksizin size mükemmel bir hizmet sunacağını garanti ediyor. İster turist olarak gittiğiniz ülkelerde insanlarla anlaşmak için, ister profesyonel kariyerinizde ilerlemek için isteyin Twin Dublin sizlere yüksek motivasyonlu ekibiyle, dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrencilerle beraber sizlere ders verecek olan ana dili İngilizce olan öğretmenleriyle, Dublin'in kalbinde ki sınıflarıyla ve ulaşımı rahat olan konaklama imkanlarıyla mükemmel bir İngilizce eğitimi vaad ediyor.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Modern aydınlık sınıflar, kafe, merkezi konum, ücretsiz wifi, Interaktif beyaz yazı tahtaları, öğrenci dinlenme salonu, otomat makineleri.
Sosyal Aktiviteler:
Hoş geldin partisi, pub geceleri, film geceleri, spor aktiviteleri, oyun geceleri, Dublin şehir merkezine geziler, diğer İrlanda şehirlerine geziler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA