Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Alpha College of English - Dublin

Alpha College of English - Dublin
Alpha College of English - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 250 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

Alpha College, İrlanda’nın başkenti olan Dublin şehrinin tam merkezide konumlanmaktadır. Edebiyat alanında UNESCO güvencesinde olan bir şehirdir. Dublin, cosmopolit yapısıyla dünyanın her yerinden insanla buluşmak mümkündür. Parklarıyla, müzeleriyle, konser alanlarıyla, tiyatrolarıyla, sinemalarıyla, galerileriyle dünya sanat merkezi olarak da bilinir. Aydınlanmak ve geleceğe daha olumlu bakmak için Dublinden yolunuz bir kez de olsa geçsin. İrlandalıların yabancılara sıcak yaklaşımı gelen turist ya da öğrencilere kendilerini yabancı hissettirmemektedir. "

İrlanda genel anlamda yağmurlu bir havaya sahip ama diğer ülkelerde bulamayacağınız insanların sıcak ve samimi davranışları sizin kısa zamanda hem adaptasyonuzu sağlamak hem de dilinizi daha kısa sürede halletmenize yardımcı olur. 

Düşük Türk Oranı; geçmiş vize uygulamaları sebebiyle İrlanda’da dil eğitim veren İrlanda dil okulları belki de dünyada en az Türk öğrenciye sahip eğitim kurumlarıdır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, film kiralama, sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, film odası, bekleme odası, öğrenci destek masası, fotokopi makinası, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal, kültürel ve interaktif etkinlikler, yarım ve tam gün geziler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA