Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CES Centre of English Studies - Dublin

CES Centre of English Studies - Dublin
CES Centre of English Studies - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 250-300 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

1979 yılında kurulan, CES dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir.  "

İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. Öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra öğrencilere dersi coşkulu ve etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptir.

2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiş olup, 2007 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir. 

CES Centre of English Studies Dublin, İrlanda'nın en iyi dil okullarından birisidir. İrlanda'da Language Travel Magazine tarafından verilen Yıldız Ödülünü birden fazla alan tek okuldur.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Merkezi bir konumda bulunan 2 öğrenim merkezi, 23 derslik, 2 bilgisayar odası, kafe, 2 çatı bahçesi, 24 saat acil destek hattı, birçok konaklama seçeneği, 50 yıllık deneyim ile harika bir eğitmen kadrosu.
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler, spor etkinlikleri, geleneksel pub geceleri, festivaller ve geziler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA