Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

St. Giles International - London Central

St. Giles International - London Central
St. Giles International - London Central
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 700 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciyi yabancı dil eğitimi için ağırlayan St Giles 1955'te kurulmuş olup bu süre içinde edindiği tecrübesiyle fark yaratmaktadır. Benimsemiş olduğu yüksek kalitede eğitim anlayışıyla uluslararası saygınlık kazanmıştır.  "

St Giles London Central, 100 yaşında tarihi ve çok dayanıklı bir binada eğitim vermektedir. Son zamanlarda dil öğrenme kaynaklarının güncelleştirilmesi ile düzenlenen okul, tamir edilmiş ve yenilenmiştir. Ücretsiz internet erişimi ve içecek servisi olan tamamı klimalı salonu ile dil öğrenme merkezi hizmete sunulmuştur. Rahat ve hoş bir atmosfere sahip oldukça geniş, ferah 29 tane Genel ingilizce sınıfı vardır. 16 bölümlü dil laboratuvarını öğrenciler özel çalışmaları için veya öğretmenlerle etkileşimli sınıf aktiviteleri için kullanabilirler. Etüd merkezi içindeki TV, video, DVD seçenekleri, yardımcı kaynaklara ulaşabileceğiniz kütüphane, bilgisayar laboratuvarı öğrencilerin Londra'daki zamanını maksimum düzeyde değerlendirmelerine yardımcı olur.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Tamamı interaktif tahtalarla donanımlı modern derslikler. Engelli öğrenciler için uyumlu erişim imkanı. Dil laboratuvarı. Bilgisayara laboratuvarı. Etüd merkezi. Öğrenciler için ücretsiz internet cafe. İngilizce dil kütüphanesi ve kitapçısı. Teras Bahçesi. Okulun en üst katı öğrenciler için yurt olarak kullanılmakta
Sosyal Aktiviteler:
Kareoke, öğrenci partileri, tiyatro ve müzikaller için indirimli biletlerle avantajlı etkinlik programları, haftalık futbol ve pub toplantıları, müze gezileri, haftasonu Paris / Amsterdam gezilerini içeren çok seçenekli sosyal aktivitelere sahiptir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA