Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Anglolang Academy - Yorkshire

Anglolang Academy - Yorkshire
Anglolang Academy - Yorkshire
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 250 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

Yorkshire sahilinde Scarborough'da kurulmuş olan Anglolang, modern imkanlar, yoğun kurslar ve etkili öğrenme tekniklerini birarada sunmaktadır. Aynı zamanda,Londra ve Edinburgh gibi Birleşik Krallık şehirlerine kolay ulaşıma sahiptir.  "

Yorkshire'ın muhteşem Kuzeydoğu sahilinde yer alan Anglolang, 1985 yılında kurulmuş uluslararası bir dil okuludur. Okul binası, 2 katlı bir 19. yüzyıl Manor House'dur. 2007 yılı Ocak ayında restore edilmiş bina, çok güzel bir bahçeye sahiptir. Plaja sadece 15 dakikalık bir yürüme mesafesindedir.

Okul öğrencilerine, güzel bir çalışma ortamı sağlarken aynı zamanda, İngiltere ve İskoçya'nın kalabalık şehirlerine trenle kolay ulaşım imkanları sunmaktadır. Anglolang, birey ve gruplar, eğitim enstitüleri ve şirketler için yüksek kalitede İngilizce dil kursları sağlamasıyla uluslararası bir üne sahiptir. Anglolang, muhteşem bir bahçeye sahip bir 19. yüzyıl malikanesinde kurulmuştur. Scarborough sahilinde, birçok tesise yakındır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
İnteraktif panoların olduğu 16 adet sınıf, ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar odaları, özel sinema, kütüphane, konferans salonu, öğrenci salonları, kafeterya, geniş bir bahçe, multimedia interaktif dil öğrenme sistemlerini içeren modern işitsel-görsel araçlar
Sosyal Aktiviteler:
Gezi programları,spor aktiviteleri

Harita

Paylaş

Diğer "York" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA