Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Cork English Academy - Cork

Cork English Academy - Cork
Cork English Academy - Cork
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

İrlanda'nın güneyindeki Cork şehrinde bulunan Cork English Academy özel bir dil okuludur. Mevcut İngilizce seviyenizi hangi sebeple yükseltmek istiyorsanız, Cork English Academy'de size uygun bir İngilizce kursu bulacaksınız. Cork English Academy öğrencilerin beklentilerini aşarak ve sunduğu dil eğitimine değer katarak İngilizce dil eğitiminizi unutamayacağınız bir anıya dönüştürüyor. Cork English Academy, ACELS tarafından tanınan, İngilizce dil eğitimi için ihtiyaçlarınıza göre çok çeşitli yüksek kaliteli kurslar sunmaktadır. Aynı zamanda İrlanda'daki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden bir dernek olan MEI'nin bir üyesidir. "

Cork English Academy öğrencilerinin çoğu, farklı bir yerde yaşamak ve büyük şehirlerde eğitim normundan uzaklaşmak istedikleri için Cork kentini bir eğitim yeri olarak seçtiklerini söylüyor. Şehrin 190.000 kişilik nüfusu bulunmaktadır ve sokaklarında gezdiğinizde size sevimli ve dostça bir karşılama sunmaktadır. 
Cork English Academy şehrin kalbinde yer almaktadır ve alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve mağazaların bulunduğu ünlü Patrick’s Street'e beş dakikalık mesafede bulunmaktadır.
 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
Sosyal Aktiviteler:
City tour, workshop class, conversation club, yerel popüler yerlere geziler, yarım günlük geziler, hafta sonu gezileri

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA