Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

St. Giles International - Highgate

St. Giles International - Highgate
St. Giles International - Highgate
Okul Tipi: Şehir Dışı.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciyi yabancı dil eğitimi için ağırlayan St Giles 1955'te kurulmuş olup bu süre içinde edindiği tecrübesiyle fark yaratmaktadır. Benimsemiş olduğu yüksek kalitede eğitim anlayışıyla uluslararası saygınlık kazanmıştır.  "

St Giles Londra Highgate, güzel ve geleneksel tarzda yapılmış bir İngiliz binasında eğitim vermektedir. Okul Londra merkezden sadece 20 dakika uzaklıkta olan Highgate Metro İstasyonuna çok yakındır. Tüm olanaklara sahip 23 sınıfta en yeni kaynaklar ve materyallerle eğitim verilmektedir. Ödünç alma bölümü ve referans kitaplar ile özel çalışmalar için göz alıcı bir kütüphaneye sahiptir. Dinleme ve konuşma pratiği yapmak için modern bir dil laboratuvarı, bir bilgisayar ve video odası ile dil eğitiminde kullanılan çok sayıda film seçeneğine sahiptir. Öğrenciler için ücretsiz internet erişimi ile internet cafesi ve ev yemeklerinin servis edildiği bir öğrenci kantini vardır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Ödünç alma bölümü ve referans kitaplar ile özel çalışmalar için bir kütüphane. Dil Laboratuvarı. Dil eğitiminde kullanılan en yeni kaynaklar ve materyaller. Bilgisayar ve video odası. Kantin ve öğrencilerin ücretsiz yararlandığı bir internet cafe.
Sosyal Aktiviteler:
Haftasonu gezileri, çay toplantıları, pub toplantıları, sinema, tiyatro gezileri gibi aktiviteler ve akşam aktivitileri ile çok yönlü sosyal programlar düzenlenir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA