Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Twin - London

Twin - London
Twin - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max 15 kişi

Twin Group, İngiliz ve uluslararası öğrencilere eğitim, tatil, iş tecrübesi hizmetleri sunan ödüllü bir eğitim grubu olup 1993 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır.  "

Twin London English School, şehrin güney doğusunda, Londra'nın tüm atraksiyonlarına ulaşım ağlarıyla bağlanmış oldukça hareketli bir bölge olan High Street, Lewisham'da yer almaktadır. Bölgede çok sayıda restaurant, bar ve publar bulunmaktadır. Okulun hemen önünde bir otobüs durağı bulunmakta, Lewisham Railway Station'a yürüyerek 5 dakika mesafededir. Ünlü London Bridge köprüsüne de trenle 10 dakika uzaklıktadır. Twin Londra dil okulu, bulunduğu bölgenin de avantajından faydalanarak öğrencilerin sosyalleşerek İngilizce pratik yapmalarını sağlayacak düzenli ve keyifli bir sosyal program uygulamaktadır. 40'tan fazla ülkeden her yaştan öğrenciyle tanışma fırsatı da okulun sağladığı en iyi avantajlardan biridir. 

Twin dil okulu, öğrencilerine kendi ders programlarını oluşturma olanağı vermekte ve haftalık sınavlar ve tekrar dersleriyle öğrencinin devamlı takibini sağlamaktadır. Pazartesiden Cumaya kadar açık etüt salonları öğrencilerin ödevlerini yapmalarına ve sessiz bir ortamda ders çalışma imkanı tanımaktadır. 


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Yemek salonu, bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi, ödünç kitaplar, ders kitapları, DVD'ler, IELTS hazırlık testleri, etüt salonları
Sosyal Aktiviteler:
Rehber eşliğinde kültürel turlar, müze ziyaretleri, şehiriçi ve şehirdışı geziler, pub ve club geceleri, futbol maçları, parkta piknik, tiyatro ve müzikal gösterileri, konsept partiler, müzik etkinlikleri ve daha fazlası.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA