Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

London School of English - London

London School of English - London
London School of English - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 kişi

1912 yılında kurulan London School of English, Londra'nın merkezinde, aynı zamanda gürültüden ve kalabalıktan uzak olmayı başarabilen iki muhteşem kampüsü ile, öğrenimini ciddiye alan yetişkinlere çeşitli kurslar sunmaktadır. "

Londra'daki merkezlerin ikisi de Londra'nın en güzel yerlerinde bulunmaktadır. Holland Park Gardens Kensington'da bulunmaktadır ve Londra'nın merkezine 15 dakika uzaklıkta olmasına rağmen şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaktır. Merkezde hepsi ses ve görüntü donanımına sahip 23 tane eğitim odası ve sınırsız kablosuz internet özelliği bulunan bir İş Merkezi vardır. Okulun restoranı öğle yemeği servisinin yanında çalışma günü boyunca serinletici içeçekler sağlamaktadır.
Holland Park Gardens' daki tüm kurslar iş adamları ve profesyoneller için hazırlanmıştır.

Westcroft Square, Holland Park Gardens'a 3 kilometre uzaklıktadır ve bulunduğu yerde restoranlar, kafeteryalar, marketler, parklar ve spor merkezleri mevcuttur. Okul, Stamford Brook metrosuna 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Westcroft Square hepsi ses ve görüntü donanımına sahip 11 tane eğitim odası, kütüphane, sınırsız internet bağlantısı olan bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve dinleme kütüphanesine sahiptir.

İki Londra Merkezi: Holland Park Gardens, 4 katlı, 150 yıl önce inşa edilmiş, 2007'de de restore edilmiştir. Westcroft Square, 3 katlıdır, 1998'de yeniden inşa edilmiş, 2006'da da restore edilmiştir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Broadband LAN ve kablosuz internet. Öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Müze ve galeri gezileri, restoran ve pub geceleri, yürüyüş ya da Thames Nehri'nde gezinti, video geceleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA