Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Oxford International English Schools - Vancouver

Oxford International English Schools - Vancouver
Oxford International English Schools - Vancouver
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 220 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 14 öğrenci

* ISIS Schools 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle UIC English olarak İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. * UIC English'in 01 Eylül 2016 tarihi itibariyle ismi Oxford International English Schools olarak değiştirilmiştir. Oxford International English Schools 1991 yılında David Brown ve Robert Darell tarafından kurulmuş olup İngiltere ve Kanada'da her yaştan kişiye İngilizce eğitimi vermektedir. Konuksever, içten ve profesyonel öğretmenler eğitimi en verimli şekilde sunabilmek için öğrencilere kurs süresi boyunca rehberlik etmektedirler. Oxford International English Schools İngiltere'de Londra merkez-Greenwich, Oxford International English Schools Oxford, Oxford International English Schools English Brighton; Kanada'da Toronto ve Vancouver olmak üzere 6 merkezde eğitim alternatifi bulunmaktadır. "

Oxford International English Schools Vancouver dil okulu, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’in merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Bu modern okulda 16 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası,WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.

Oxford International English Schools Vancouver Merkezi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Eurocentres dil okullarından devralınmıştır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Teras, Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi), Bilgisayar odası
Sosyal Aktiviteler:
Kayak ve snowboard turu, Stanley Park, Capilano Suspension Köprü, CN IMAX, LimanCruise, Skuba Dalışı, Sea Kayaking, Ekolojik zamları, Rain Forest keşifi, Nehir Rafting Whistler, Rocky Mountains (Banff ulusal parkı), Victoria gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA