Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Sprott Shaw Language College - SSLC - Vancouver

Sprott Shaw Language College - SSLC - Vancouver
Sprott Shaw Language College - SSLC - Vancouver
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 22 Sınıf
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Sprott Shaw Language College öğrencilerinin başarısına odaklanmış bir dil okuldur. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve dünyanızı zenginleştirmeniz için size eğitiminiz boyunca her türlü desteği sunmaktan gurur duymaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanacaktır. Sprott Shaw Language College'ın Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane dil okulu bulunmaktadır. "

Muhteşem dağlar, güzel kumsallar, heyecan verici gece hayatı ve güleryüzlü insanlar, hepsi güvenli ve temiz bir ortamda - hiç şaşmamalı Vancouver yaşamak için dünyanın en iyi şehirlerinden biridir! Vancouver, yaz aylarında sıcak ve kışın ılıktır; bu nedenle, açık havada yapılan aktivitelerin tadını yılın her mevsiminde çıkarabilirsiniz. 

Sprott Shaw Language College Vancouver dil okulu, şehrin kalbinde iki kampüsü yer almaktadır; birisi Melville Street'te diğeri ise Howe Street'tedir. Okulun etrafında alış veriş yapabileceğiniz mağazalar, arkadaşlarınızlarla sosyalleşebileceğiniz kafeler ve restoranlar bulunmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Otobüs duraklarına çok yakın, ücretsiz wifi, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı, mikrodalga fırın, buzdolabı, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatı.
Sosyal Aktiviteler:
Hoşgeldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA