Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Scuola Leonardo da Vinci - Floransa

Scuola Leonardo da Vinci - Floransa
Scuola Leonardo da Vinci - Floransa
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 180 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

Scuola Leonardo da Vinci, 1977 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimini İtalya'nın dört önemli şehri olan Floransa, Milano, Roma ve Siena merkezlerinde vermektedir. İtalyanca dil kurslarını geniş bir yelpazede ve yıl boyunca başlayan esnek bir program ile sunmaktadır.  "

Şehrin merkezinde yer alan Leonardo da Vinci bir kaç dakika yürüyüş ile kentin en güzel ve en ünlü yerlerine ulaşımı imkanı sağlar. Floransa merkezindeki okul 15 ferah derslik ile 3 katlı bir binada eğitim vermektedir. 1.katta öğrenci aktiviteleri yapılabilecek, arkadaşları ile ödevlerini hazırlayabilecek, kahve içebilecekleri bir alan bulunmaktadır. Küçük çalışma grupları ile öğrencilerin yıl boyunca başlayabilecekleri esnek ders proğramlarını, profesyonel bir ekiple öğrencilere sunmaktadır. Her yıl 50 farklı ülkeden gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim vermektedir.

Okul resmen İtalyan Bakanlığ tarafından yetkilendirilmiştir ve ISO-9001 2000 Uluslararası Kalite Güvence Belgesi'ne sahiptir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Tam donanımlı 15 derslik, ücretsiz internet, multimedya sınıfı, öğrencilere yardım etmek için görevli bir sekreter, hastalık durumunda tıbbi yardım, engelli öğrenciler için donanımlı
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal ve kültürel aktiviteler, şehir turları

Harita

Paylaş

Diğer "Floransa" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA