Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Liden & Denz Language Centres - Irkutsk

Liden & Denz Language Centres - Irkutsk
Liden & Denz Language Centres - Irkutsk
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 50 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 6 öğrenci

Liden & Denz Language Centres 1992 yılında kurulan en eski özel Rus Dili Enstitülerinden biridir. Birinci sınıf bir eğitim ile dünya çapında bir üne sahiptir. Uluslararası test kuruluşları tarafından düzenli olarak kontrol edilip kalite güvencesi altına alınmıştır. St. Petersburg, Moskova ve Riga olmak üzere Rusya'nın üç önemli şehrinde konumlanmıştır.  "

Irkutsk'taki Liden & Denz kampüsü, Doğu Sibirya'nın başkentinin tarihi merkezinde, Gryaznova ulitsa ve ulitsa Karla Marksa'nın köşesinde 19. yüzyıldan kısa süre önce yenilenmiş dönemeç binada yer almaktadır. Karla Marksa şüphesizki Irkutsk'taki en güzel caddedir. Angara Nehri ve III. Alexander Anıtı, yürüme mesafesinde olduğu kadar, Fashion Block'un popüler yaya bölgesi olan restoran ve kafeler de artık bazı şehirlerin orijinal ve tarihi bakımından önemli ahşap evlerin duvarlarında bulunuyor.

Liden & Denz Language Centres Irkutsk kampüsü sadece yazz aylarında çalışmaktadır. Okul Haziran ve Eylül aylar arasında Rusça dil eğitimi vermektedir. Dersler tüm öğrenciler için zorunlu olan bir değerlendirme testinin sonuçlarına göre oluşturulan küçük gruplar hainde (en fazla 8 öğrenci) sunulmaktadır. 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Şehrin merkezinde, 6 modern sınıf, resepsiyon ve dinlenme alanı, ücretsiz wifi, içecek makinesi bulunmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA