Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CultureWorks - Carleton University

CultureWorks - Carleton University
CultureWorks - Carleton University
Okul Tipi: Kampüs.

CultureWorks Ottowa'da Carleton University, Oshawa'da University of Ontario Institute of Technology ve Durham College, London'da King's Western University College, Brescia University College ve Western University kampüslerinde kaliteli İngilizce Dil ve Akademik amaçlı İngilizce programları sunan Kanadalı bir dil okuludur. Kurulduğu 1998 yılından bu yana, EAP programıyla binlerce uluslararası öğrenciyi Kanada'daki lisans ve lisansüstü sınıflara başarılı bir şekilde hazırlamıştır. CultureWorks'un Kanada'da altı üniversite ve kolejle olan partnerliği sayesinde, partner üniversitelere başlamadan önce güvenli ve sıcak şehirlerde CultureWorks programlarına başlayarak şartlı kabul alabilirsiniz.  "

Ottawa, Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Ottawa Vadisi'nde kurulan kent, Ontario eyâletinin güneydoğu ucundadır ve hemen Québec eyaleti sınırındadır. Ottawa Kanada'da iki resmi dile (İngilizce ve Fransızca) sahip olan tek kenttir. İngilizce ve Fransızca dilleri hukuken eşittir. Ottawa'da halkın %32'sinin anadili Fransızca'dır.

Carleton University Kanada'nın en iyi altıncı üniversitesidir. 1942 yılında kurulan Carleton University, Kanada'nin ileri görüşlü lider bir geleneğe sahip araştırma ve eğitim kurumudur. Carleton University Kanadalı ve uluslarası öğrencilere 47 bölümde 200'den fazla program sunmaktadır; business, journalism, film studies, engineering. 

CultureWorks Ottawa'da Carleton University'nin kampüsünde öğrencilere Genel İngilizce ve Akademik İngilizce programları sunmaktadır. Eğitimleri boyunca öğrenciler Carleton University'nin tüm tesislerinden ve imkanlarından faydalanma hakkına sahiptirler.

Okulun ilk günü bir CultureWorks'un tecrübeli bir öğrencisi ya da mezunu size oryantasyon eğitimi verecektir. Sizinle bir dostçasına ilgilenen bu kişi size kampüsü tanıtacak, çevre hakkında bilgiler verecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. 


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
CultureWorks aktivite ekibi öğrencilerin katılabilmesi için heyecan verici aktiviteler düzenlemektedir. Etkinlikler yerel ve kampüs etkinlikleri olarak sunulmaktadır.

Harita

Paylaş

Diğer "Ottawa" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA