Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

St. Clare's Oxford - Oxford

St. Clare's Oxford - Oxford
St. Clare's Oxford - Oxford

St. Clare's Oxford, 1953 yılında İkinci Dünya Savaş'ı sonrası İngilizce ve Avrupa'lı öğrenciler arasında bir köprü oluşturmak amacıyla kurulmuş bir kurumdur. İlk adı The Oxford English Centre for Foreign Students'dır ve daha sonra St. Clare's Hall olarak adlandırılmıştır. Günümüzde ise adı St. Clare's, Oxford olmuştur. Kolej, hem üniversite, hem üniversite hazırlık hem de İngilizce Dil programlarıyla hızlıca büyümüştür. Her yıl, dünyanın dört bir yanında gelen yüzlerce öğrenci St. Clare's Oxford'un İngilizce dil kurslarına katılmaktadır. Maksimum 12 kişilik sınıflarında İngilizce okumayı, yazmayı, dinlemeyi ve konuşmayı öğrenin. Akademik hazırlık içerisindeki öğrenciler için özel olarak hazırlanmış IELTS sınav hazırlık kurslarıyla ihtiyacınız olan puana ulaşacaksınız. "

Oxford, insanları ve havasıyla sizi etkileyecek, güzel bir tarihi şehirdir. İngiltere'nin güneyinde, Londra'ya sadece 1 saatlik tren mesafesinde yer alır ve resmedilmeye değer yemyeşil bir şehirdir. Oxford bugünee kadar birçok yazara, sanatçıalra, bilim insanlarına ve politikacıları ilham vermiştir. Oxford ayrıca uluslararası bir eğitim şehridir. Dünyanın dört bir yanından insalar dünya tarihine adını Oxford'da yazdırmışlardır. 

St. Clare's Oxford, Oxford şehir merkezine ve dünyaca ünlü kolejlere, müzelere ve sanat galerilerine 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca sinemalara, tiyatrolara, restoranlara, kafelere, publara ve klüplere sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Sosyal Aktiviteler:
Windsurfing, surfing in Cornwall, go-karting, studio art, punting, treasure hunt in Oxford.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA