Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CES Centre of English Studies - Oxford

CES Centre of English Studies - Oxford
CES Centre of English Studies - Oxford
Okul Tipi: Şehir Dışı.
Okul Kapasitesi: 90-135
Sınıf Kapasitesi: 6-9 Öğrenci

1979 yılında kurulan, CES dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir.  "

İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. Öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra öğrencilere dersi coşkulu ve etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptir.

2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiş olup, 2007 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Kışları 10, yazları 15 derslik, projeksiyona sahip birçok sınıf, ortalama 10 öğrenciden oluşan derslikler, haftanın beş günü açık bireysel çalışma odası ve kütüphane, ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar odası, oyunlarla donatılmış öğrenci odası, tipik-geniş İngiliz bahçesi, üniversite yerleştirme servisi
Sosyal Aktiviteler:
Çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA