Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

OISE - Oxford

OISE - Oxford
OISE - Oxford
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Sınıf Kapasitesi: 4

OISE 1973 yılında tek merkeziyle güçlü bir eğitim ilkeleri üzerine kurulmuş ve mükemmel eğitimiyle uluslarası tanınmış bir kurum haline gelmiştir. Şuanda Londra, Oxford, Cambridge, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekteki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. Okulun yaş ortalaması 30'dur ve öğrencileri genellikle yöneticiler ve profesyonellerden oluşmaktadır. "

Oxford dünyaca ünlü üniversite kentidir. Tam 750 sene önceki ilk üniversiteden beri mükemmel eğitimin merkezi olmuş ve en üst düzey akademisyenler üreten bir ortam sunmaya devam etmiştir. Saksonlardan kalma mimari eserler, dinlenmek için şehrin her yerinde bulunan kocaman parklar, harika restoran ve publarla Oxford öğrencilere çalışmak ve sonrasında dinlenmek ve kalıcı arkadaşlıklar edinmek için harika bir ortam sunmaktadır.
OISE Oxford Merkezi görmek ve yapmak için tam merkezde Oxford şehrinin kalbinde konumlanmıştır. Okul geleneksel İngiliz el sanatları ve yerel kaynaklı üretilen eşyaların satıldığı Oxford'un meşhur kapalı pazarının üsütnde yer almaktadır. Okuldan sandalla 5 dakikalık mesafede bulunan huzurlu bir ortamı olan Christchurch Meadows'da tarihi üniversiteleri, kolejleri gezebilir eski cafe ve pub kültürünü ve sokak müzisyenlerini keşfedebilirsiniz.
OISE Oxford  okulu bugün tüm OISE okullarında kullanılan eğitim koçluğu yönteminin öncü okuludur. Okul binası tiyatro, bilgisayar laboratuvarı, kendi çalışma alanı gibi birçok bireysel çalışma ve proje çalışmaları için fantastik akademik alanlara sahiptir. Okul 3 kattan oluşmaktadır, ahşap kirişleri ve pencereleri ile modern mobilyaları görülmeye değerdir.
OISE Oxford'un öğretim personeli Oxford ve Cambridge üniversitelerinin mezunu, kendi alanlarında son derece tecrübeli, okulda ve ötesinde kendi öğrenme hedefleri aracılığıyla öğrencilere rehberlik eden kişilerdir. Öğrencilerin IELTS, TOEFL ve CAE sınavlarına maksimum  potansiyelle hazırlanmaları için hazırlanmış programlarla ders işlenirken bir yandan da üniversite süreçlerine rehberlik verilir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Hotel
Okul Olanakları:
Bilgisayar laboratuvarı, tiyatro, kendi çalışma alanı.
Sosyal Aktiviteler:
OISE sosyal programları, Oxford hayatının tüm yönlerini tecrübe ve turistik ziyaret için tasarlanmıştır. Christ Church Katedralinde Evensong dinleyebilir, Ashmolean Müzesini ziyaret edebilirsiniz, J.R.R. Tolkien ve C.S. Lewis'de Geleneksel İngiliz ikindi çayı veya bira içebilirsiniz ve birçok gezi ve ziyarette bulunabilirsiniz.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA