Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

TALK English School - Atlanta

TALK English School - Atlanta
TALK English School - Atlanta
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 100
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

TALK 1996 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri İngilizce dilini öğretmek üzere bir araya getirmektedir. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. TALK’ta İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dalmak olduğuna inanılmaktadır. Bu amaca ulaşmayı geniş bir İngilizce programı yelpazesi ve öğrencilere yeni şehirlerini keşfetmelerini sağlayan heyecan verici bir etkinlik takvimi sağlayarak başarmaktadır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır. TALK'un eğitimde mükemmeliyetçiliği ve ayrıntılara gösterdiği dikkat, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. "

Atlanta geniş doğal güzellikleri ve tarihi ile ABD’nin önde gelen kentlerinden biridir. Bu dinamik kent, ticaret, finans, bilgi teknolojileri, devlet ve yüksek öğretim merkezidir. Dünyanın dört bir yanından insanlar Atlanta’ya kültürü içine karışmaya gelirler. TALK ‘un Atlanta Dil Merkezi, Atlanta Midtown / Art Center bölgesinin kalbinde, Peachtree Street üzerinde bulunur. Midtown, Atlanta’nın ikinci en büyük finans bölgesi olup, en canlı restoran, kafe ve müzeleri ile Piedmont Park gibi en ünlü parklarını barındırır.

TALK’un Atlanta Dil Merkezi 2011 yılında, Atlanta’nın Midtown bölgesinin kalbinde, Peachtree Street üzerinde, kentin simgesi Silhouette binasında açılmıştır. Merkez, popüler Atlanta loft stilinde tasarlanmıştır.

TALK Atlanta merkezi özellikleri:
  • Grup dersleri için 6 adet büyük sınıf
  • 2 adet daha küçük özel sınıf
  • Büyük, sevimli ve davet edici resepsiyon alanı
  • Kendilerini işlerine adamış, tam zamanlı öğretmenler ve personel
  • Otopark ve caddede park etme imkanı
  • Metro ve toplu taşıma duraklarına kolay erişim
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • ACCET akreditasyonu

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA