Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Good Hope Studies - City Centre

Good Hope Studies - City Centre
Good Hope Studies - City Centre
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 60-70 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 6-8 öğrenci, max. 10 öğrenci

Good Hope Studies dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town'da bulunan özel bir dil okuludur. 1995 yılında kurulmuştur. Cape Town'ın merkezinde ve Newlands'in elit bir bölgesinde olmak üzere iki farklı merkezde eğitim alternatifi sunmaktadır. Good Hope Studies Guney Afrika'nın en büyük okuludur.  "

Good Hope Studies, Güney Afrika'da, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town'da yer almaktadır. St. Georges Mall yaya yolu üzerinde güzel bir ofis binasında eğitim vermektedir.  Bu kampüs, Cape Town'ın merkezinde, hareketli şehir atmosferinin tadını çıkarmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Okul, metro ve otobüs duraklarına çok kısa bir mesafededir. Okulun bulunduğu mevkii öğrencilere hareketli ve ulaşımın kolay olduğu bir şehir merkezinde trafik yoğunluğu ve gürültüsünden uzak bir çevre sunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Şehrin tam merkezinde yaya yolu üzerinde kampüs, sessiz çevre, doğal ışıklı geniş sınıflar, klima, toplu taşımaya yakınlık, yürüme mesafesinde restaurant ve dükkanlar, ücretsiz kahve ve çay, ücretsiz internet ve bilgisayar kullanımı.
Sosyal Aktiviteler:
Haftanın belirli günlerinde şehir turları, doğa gezileri, Cape Town'ın farklı mahallelelerine gerçekleştirilen geziler, bir öğretmen eşliğinde akşam yemekleri, eğlence ve dans için gece aktiviteleri düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA