Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

IH Cape Town - Cape Town

IH Cape Town - Cape Town
IH Cape Town - Cape Town
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 120-150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 12 öğrenci

International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 modern dil eğitimini, yenilik ve yüksek kalite standartları ile vermektedir. International House'un bugün dünya çapında 50 ülkede 150 kadar okulu vardır. Bu okullar birbirinden bağımsız olmasına rağmen hepsi aynı felsefe ve eğitim anlayışını benimsemişlerdir. "

Güney Afrika'nın resmi olmayan başkenti ve 'Mother City' olarak severek anılan şehri Cape Town'da konumlanan IH Cape Town, dünyanın en çok kültürlü şehirlerindendir. Signal Hill ve Atlantic Okyanus'un arasında yer almakta olan Sea Point'in merkezinde bulunan okul, muhteşem deniz manzarasına karşı konumlanmıştır. Batı Cape Town iş merkezlerinden sadece birkaç km uzaklıktadır. Victoria and Alfred Waterfront kısa bir araba yolculuğunun sonunda ulaşılabilir. Sea Point, öğrencilerin rahatlıkla ulaşabileceği birçok mağaza, kafe, restorant, bar ve internet kafelerin bulunduğu ana yol ile kesişmektedir. Ayrıca, okul şehir merkezine ve Clifton, Camps Bay plajlarına da birkaç dakikalık yürüyüş uzaklığındadır.

Atmosferi son derece rahatlatıcı olan okulun sınıfları küçüktür. Böylece öğrenciler hem birbirleriyle hem de öğretmenleriyle daha sıcak iletişime sahip olmaktadırlar. IH öğrencileriyle yakından ilgilenir. Ülkeye varışlarınızdan eğitim sürecinize, konaklamanızdan yapacağınız gezilere kadar pek çok alanda IH yanınızdadır ve bu desteği sizlere hissettirir. IH’ın kendini eğitime adamış, deneyimli öğretmen kadrosu sizlere kapsamlı ve unutulmaz bir İngilizce eğitimi tecrübesi yaşatacaktır. Okul çalışanlarının tümü yardımsever, destekleyici ve sizin eğitim sürecinizi en başarılı ve eğlenceli şekilde geçirebilmeniz için, elinden geleni yapan kişilerden oluşmaktadır.

IH konaklamaları okula yürüme mesafesindedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Merkezi bir konum, az nüfuslu derslikler, alanında deneyimli eğitmenler
Sosyal Aktiviteler:
Paintball, Karting, Sörf, öğrenci partileri, yemek pişirme sınıfları, Casino geceleri, club ve restorant geceleri, şehir turları gibi bir çok sosyal aktivite

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA