Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Good Hope Studies - Newlands

Good Hope Studies - Newlands
Good Hope Studies - Newlands
Okul Tipi: Şehir Dışı.
Okul Kapasitesi: 50-70 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 6-8 öğrenci, max. 10 öğrenci

Good Hope Studies dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town'da bulunan özel bir dil okuludur. 1995 yılında kurulmuştur. Cape Town'ın merkezinde ve Newlands'in elit bir bölgesinde olmak üzere iki farklı merkezde eğitim alternatifi sunmaktadır. Good Hope Studies Guney Afrika'nın en büyük okuludur.  "

Newlands'te yer alan Good Hope Studies dil okulu sessiz, yeşil bir yerleşim alanında bahçeler ve yüzme havuzları ile donatılmış ancak mağazalar, restoranlar ve toplu taşımaya oldukça yakın olan benzersiz bir ortam sunmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Nezih bir bölgede yer alan kampüs, sessiz bir çevre, toplu taşımaya yakınlık, doğal ışıkla aydınlatılan geniş sınıflar, havuzlu geniş bir bahçe, zengin bir host-family seçeneği, yurt, yürüme mesafesinde öğrenci evleri, yürüme mesafesinde restaurant, dükkanlar ve spor salonları, ücretsiz kahve ve çay, ücretsiz internet ve bilgisayar kullanımı.
Sosyal Aktiviteler:
Haftanın belirli günlerinde şehir turları, doğa gezileri, Cape Town'ın farklı mahallelelerine gerçekleştirilen geziler, bir öğretmen eşliğinde akşam yemekleri, eğlence ve dans için gece aktiviteleri düzenlenmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA