Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Eurocentres - Lunenburg

Eurocentres - Lunenburg
Eurocentres - Lunenburg
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 90
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Eurocentres - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu.  "

Lunenburg tarihi kentinin merkezinde yer alan Eurocentres Atlantik Kanada, muhteşem Lunenburg limanına ve sahil kenarındaki ahşap kaldırımlara bakar. Okul Lunenburg'un gözde yerel mağazalarına, bar ve kafelere, müzelere ve çok daha fazlasına birkaç dakika mesafededir. Çok çeşitli boş zaman etkinlikleri ve okulun nefes kesen bir ortamdaki benzersiz konumu böylece yurtdışında unutulmaz bir dil öğrenimi için ideal bir temel oluşturur.

Eurocentres Atlantik Kanada Lunenburg şehir merkezindeki UNESCO Dünya Mirası Bölgesinin bir parçasını oluşturur. Güvenli, aydınlık ve davetkar binası tekerlekli sandalyeyle erişim için uygundur ve birçok modern olanakla donatılmıştır. Cazip öğrenme ortamının yanı sıra kendini işine adamış öğretmenler mükemmel bir eğitim sunmak ve hedefledikleri dil seviyesine ulaşmalarını sağlamak için öğrencilere yardımcı olur. Okulun konumu ve şehrin büyüklüğü nedeniyle hemen hemen her şey yürüme mesafesindedir, hatta ev sahibi aile ve rezidans bile.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
6 sınıf, ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar odası, öğrenme merkezi, öğrenci salonu, mikrodalga fırın, klima
Sosyal Aktiviteler:
Beach trip, Glf Club, Bowling, Games Night, Hiking, Karaoke, Movie Night, Pizzda Party ve fazlası...

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA