Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Eurocentres

Eurocentres Dil Okulu
Eurocentres
Kuruluş Tarihi: 1960
Akreditasyonlar: British Council, ACCET, NEAS, ACELS, Languages Canada, FELTOM, FLE, EAQUALS, Institudo Cervantes Centro Acreditado, English UK, Quality English, MEI.
Eurocentres  - European Language and Educational Centres – 1960 yılında Gottlieb Duttweiler ve arkadaşları tarafından bağımsız bir kuruluş olarak kuruldu. 

Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13.000 öğrenciye İngiltere, Peru, Arjantin, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarında eğitim vermektedir.

İsviçre Eurocentres Kurumu, 1968 yılından bu yana dil eğitimi konusunda Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır ve dil eğitimi ve öğreniminde Avrupa Yabancı Dil Öğretimi Ortak Ölçütlerinin hazırlanmasında önemli rol oynamıştır. Eurocentres, bir kurum olarak üstün kaliteli dil eğitimi vermektedir.

Eurocentres okullarının sahip olduğu akreditasyonlar ve üyelikler: 
British Council, English UK, EAQUALS, English Australia, Neas, Imagine, Languages Canada, Edusa, Fle, Souffle, EQA, Feltom, Instituto Cervantes, Acels, Aaiep, L'Office.
Diğer ortaklıklar: Bildungspool, Sheffield Hallam University, Klubschule, Ausbildung-Weiterbildung, Alto, Sprachzeitungen.

Altı kıtada 14 ülkede 39 farklı merkezde dil eğitimi veren Eurocentres dil okulları, kalitesine göre en uygun fiyatları sunmaktadır.

Eurocentres dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güney Afrika

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA