Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

ACCORD

ACCORD Dil Okulu
ACCORD
Kuruluş Tarihi: 1988
Akreditasyonlar: FLE.
Accord Dil Okulu Paris’in merkezinde, Louvre Müzesi ve The Opera gibi Paris’in merkez noktalarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde Fransızca eğitimi vermekte olup, her yıl farklı milletten binlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlar. Okul antik Fransız mimarisini yansıtan tarihi bir binada bulunur. 20 adet ferah ve teknolojik donanımlı sınıfı, 4 adet birebir dersler için özel olarak kullanılan sınıfı, bilgisayar odası ve öğrencilerin boş zamanlarını geçirebileceği bir kafeteryayı barındıran bu bina ayrıca şehir içi ulaşım araçlarına oldukça yakın mesafede bulunur.

Accord Paris dil okulunun sunduğu kurslar arasında;

• Genel Fransızca
• İş Fransızcası
• Hukuk Fransızcası
• Birebir Dersler yer almaktadır.

Kurslar genellikle resmi tatiller dışında her Pazartesi başlar ve kurslara en az bir hafta kayıt yaptırmak zorunludur.
Okulun sunduğu yetişkin Fransızca kursları yıl boyunca katılıma açık durumdadır.

Konaklama Seçenekleri;

Aile yanı konaklama, bir rezidansta konaklama ya da stüdyo dairede konaklama…

Aile yanı konaklamada, aile seçimleri okul tarafından titizlikle yapılır ve konaklama yapılan ailelerin okula yakın olmalarına dikkat edilir. Öğrenciler isteklerine göre sadece sabah kahvaltısını ve ya hem sabah kahvaltısı hem akşam yemeğini aileleriyle yiyebilirler.

Stüdyo ve rezidanslarda ise öğrenciler tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklarlar. Öğrencinin yemek masrafları kendisine aittir. Konaklama yapılan stüdyo ve rezidanslar okula yakın mesafededir.

ACCORD dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA