Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

European Language Center

European Language Center Dil Okulu
European Language Center
Avrupa Dil Merkezi, Belçika’nın ve Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’deki konumuyla hem bulunduğu bölge itibariyle hem de sunduğu ayrıcalıklı imkanlarıyla özel bir dil merkezidir.
 
Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Hollanda arasında yer alan, Belçika 3 resmi dile sahip olan ve jeopolitik konumu nedeniyle Avrupa Birliği içerisindeki en uluslararası yerlerden biridir.
 
Dil merkezi, sunmuş olduğu olanaklarla kendisini yalnızca yabancı dil eğitimiyle sınırlandırmayıp, aynı anda yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz ve çeşitli bağlantılar oluşturabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.
 
Dil okulu, Sint Joost ten Noorde” da, tam da Brüksel’in AB ve diğer uluslararası kurumlarına 5-10 dakikalık yürüyüş mesafe yakınlığıyla ve şehrin iki resmi dile sahip niteliğine bir de İngilizce’nin yaygın olarak konuşulduğu bir alanda konumlanmaktadır.
 
Tüm kurs, hem dil öğretme konusunda oldukça uzman hem de öğrencilerine çalışma motivasyonu katabilen nitelikli bir kadro tarafından verilmektedir.
 
Kurs programı sürecince göstermiş olduğunuz ilerlemeyi görmeniz amacıyla, kursun hem ilk gününde hem de son gününde dil sınavı yapılmaktadır.
 
Sınav sonuçlarınız değerlendirme kriterlerine uygun olduğunda, dil programınızı başarıyla tamamladığınızı bildiren katılım sertifikası verilmektedir.
 
EULC, diğer okullardan farklı olarak;
 
-Dil programlarının tamamına motivasyonu yüksek ve yetenekli öğretmen kadrosu hizmet vermektedir.
 
-Eğitim kadrosundaki öğretmenlerin her biri özenle seçilmiş olup gerek dil eğitim sertifikalarına, gerekse üniversite diplomalarına sahiptirler.
 
-Programların süresine ve periyodlarına uygun şekilde kaliteli bir hizmeti sunmaktayız.
 
-Küçük gruplar halinde (en fazla 5 kişilik) veya bireysel eğitim sunulmaktadır.
 
-Eğitim yaklaşımı ve sloganı ''Pratik yaparken öğrenmek'' benimsenen ilkelerdendir.
 
-Kişisel eğitim müfredatı sunulmaktadır.
 
-Üniversiteye programlarına başlayabilme imkan veren yüksek prestijli TOEFL testini başarılması adına için kaliteli bir eğitim verilmektedir.
 
Sunulan programlar:
 
İngilizce dil eğitimi
Fransızca dil eğitimi
→Eylül ve Mayıs ayları arasında 9 aylık haftada 16 saatlik özel akademik eğitim sunulmaktadır.
Üniversiteye hazırlık kursları (Hem İngilizce hem Fransızca akademik dil eğitiminin yanı sıra lisans ve yüksek lisans eğitimi için DELF ve TOEFL sınavlarına hazırlık yapılmaktadır.)
Yaz okulu
Genel İngilizce/Fransızca
İş İngilizcesi/ Fransızcası
 
Sunulan dört çeşit konaklama bulunmaktadır:
 
Aile yanı konaklama
Daire paylaşımı
Öğrenci yurtları
Üniversite yurtları
 
Aktiviteler ve Seyahatler
 
Brüksel'de bulunan dil kurslarından birine katılmaya karar verildiğinde en azından bir hafta sonu bu şehirde geçirilmektedir.
Ayrıca, Brüksel haricinde gidilebilecek şehir imkanları arasında Paris, Amsterdam ve Anvers gibi Avrupa şehirleri bulunmaktadır.

European Language Center dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA