Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Cambridge Academy of English

Cambridge Academy of English Dil Okulu
Cambridge Academy of English
Kuruluş Tarihi: 1975
Akreditasyonlar: British Council, English UK, Quality English, IALC.
Cambridge şehrinin eteklerinde güvenli ve rahat bir alanda kurulmuş olan Cambridge Academy of English 1975’ten bu yana eğitim vermeye devam etmektedir. Her yıl en az 35 ayrı ülkeden gelen öğrencileriyle iyi bir sentez oluşturmuştur. Okul, şehir merkezine otobüs ile 15 dakikalık mesafededir. Okulda bir multi medya merkezi, interaktif bilgisayar labaratuarı, kütüphane, öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri DVD oynatıcı bulunan ortak alan, kantin ve bireysel çalışma konusunda çıkan her türlü problemle ilgili yardımcı olabilecek öğretmenler bulunmaktadır.

Cambridge Academy of English’de Genel İngilizce, IELTS, PET, FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL gibi sınavlara hazırlık, Hukuk İngilizcesi, ILEC sınav hazırlık, iş İngilizcesi ve BULATS Hazırlık programları sunulmaktadır. Okulun ayrıca profesyonel anlamda İngilizce eğitimi almak isteyenler için iş adamlarına ve iş kadınlarına yönelik programları da mevcuttur.

Genel İngilizce programı haftada 21 saattir. Haftada 21 saat sınıf dersine ek olarak ayrıca haftada 10 saat de öğretmen gözetiminde kendi kendine çalışma da içerir. Programda Beginner (başlangıç) seviyesinden advanced (ileri) seviyeye kadar genel İngilizce sınıfları bulunmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 12’dir. Minimum yaş 17’dir.

Cambridge Academy of English, öğrencilerine katılabilecekleri çeşitli aktiviteler sunar. Köylere, şehir barlarına, tiyatro ve konserlere akşam gezileri ve Londra’ya turlar sıkça düzenlenen aktivitelerdendir.

Okulun, aile yanı konaklama dışında, 18 yaşından büyük öğrenciler için yaz aylarında yurt konaklama seçeneği de vardır.

Cambridge Academy of English dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA