Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Cambridge Academy of English - Cambridge

Cambridge Academy of English - Cambridge
Cambridge Academy of English - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 200 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Max. 10 öğrenci

Cambridge şehrinin eteklerinde güvenli ve rahat bir alanda kurulmuş olan Cambridge Academy of English 1975’ten bu yana eğitim vermeye devam etmektedir. Her yıl en az 35 ayrı ülkeden gelen öğrencileriyle iyi bir sentez oluşturmuştur. Okul, şehir merkezine otobüs ile 15 dakikalık mesafededir. Okulda bir multi medya merkezi, interaktif bilgisayar labaratuarı, kütüphane, öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri Dvd oynatıcı bulunan ortak alan, kantin ve bireysel çalışma konusunda çıkan her türlü problemle ilgili yardımcı olabilecek öğretmenler bulunmaktadır. "

Enteryasyonel ve çekici bir çevrede bütün yaş ve milletlerden öğrenciye İngilizce eğitimi sağlayan mükemmel bir okuldur. Rahat ve güvenli bir çevrede Ingiltere’deki konumunu almıştır.

Cambridge, üniversitesi ve harika tarihi binaları ile dünyaca ünlüdür. Ayrıca İngilizce öğrenmek ve çalışmak için de harika bir bölgedir. 1975’ten bu yana 75’in üzerinde ülkeden 14,000 kişiyi ağırlamaktadır. Bir İngiliz dil okulu olmaktan ziyade, İngiliz kültürünü ve yaşamını da sizlere öğreten bir kurumdur.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Öğrencilere bireysel çalışma olanağı sağlamak amacıyla okul Pazar günleri de açılmaktadır, 2 tam zamanlı sosyal organizatörü bulunmaktadır, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, interaktif internet odası, multimedya merkezi, her türlü ders kitabı ve materyalleri
Sosyal Aktiviteler:
Popüler gece kulüpleri, tenis, Cambridge içi geziler, uluslar arası partiler ve yemek geceleri, masa tenisi, basketbol, Londra’ya günlük geziler, Paris’e hafta sonu gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA