Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

CES Centre of English Studies - Worthing

CES Centre of English Studies - Worthing
CES Centre of English Studies - Worthing
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 180-200
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 Öğrenci

1979 yılında kurulan, CES dünya genelinde öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa'nın en saygın dil okullarından biri olan CES, her biri özenle ve dikkatle seçilmiş, profesyonelce çalışan personeli ile uluslararası bir üne sahiptir.  "

İngiltere ve İrlanda'daki tüm öğretmenler, öğretmenlik için gerekli olan tüm sertifikalara ve niteliklere sahiptirler. Öğretmenler, deneyimlerinin yanı sıra öğrencilere dersi coşkulu ve etkin bir biçimde anlatmak için yeterli donanımlara sahiptir.

2007 yılında CES'e dört merkezi ile birlikte ''Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü verilmiş olup, 2007 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliğine sahiptir.

Worthing'deki okul Victorian tarzında 3 katlı bir binada eğitim vermektedir. Şehir merkezinden ve sahilden sadece 5 dakika uzaklıktadır.
 
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Kışları 13, yazları 22 kullanılabilir derslik. Bilgisayar odalarında ücretsiz internet bağlantısı. Çalışmalar için etüd odası. DVD izleyebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz ve içinde otomatik içecek makinası olan bir dinlenme salonu.
Sosyal Aktiviteler:
Okulda, öğrenciler için geniş bir sosyal program olanağı sağlanır. Brighton, Chichester, Arundel Castle'a olan kısa geziler öğleden sonraları düzenlenen yarım günlük aktivitelerdendir. Tüm gün olan turlarda ise Londra'ya, Canterbury, Oxford ve Portsmouth'a geziler düzenlemektedir. Öğrencilere, müzik geceleri, komedi geceleri, sinema geceleri, geleneksel yemek partileri, oyun günleri, bowling, futbol, tenis gibi çok çeşitli spor aktivite seçenekleri sunulmaktadır.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA