Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Studio Cambridge - Cambridge

Studio Cambridge - Cambridge
Studio Cambridge - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 320 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 16 öğrenci

Studio Cambridge İngiltere'nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur ve bağımsız bir kurumdur. Ününü kuruluş tarihi olan 1954'ten bu yana 60 yıl boyunca sürdürdüğü yüksek standartlara borçludur. Her yıl dünyanın dört bir yanından 4000'den fazla öğrenci kabul etmektedir.  "

Studio Cambridge İngiltere'nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur. Okulun ana merkezi 19. yüzyıla ait iki binadan oluşur ve demiryolu istasyonuna yalnızca 400 metre ve Cambridge şehir merkezine yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıktadır.

Cambridge şehri 800 yıllık bir üniversiteye sahiptir ve dünyanın en büyük öğrenim merkezlerinden biri olması ile meşhur bir şehirdir. 120.000 insanın yaşadığı küçük bir şehir olmasına rağmen Londra'ya trenle 45 dakika uzaklıkta, kolay bir erişime sahiptir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Eğitim merkezi, kütüphane, multimedya merkezi, ücretsiz internet girişi, Wi- Fi, kantin, bahçe, Öğrenci Hizmetleri Ofisi, Müşteri Hizmetleri Ofisi.
Sosyal Aktiviteler:
Spor, sanat ve el sanatları, dil oyunları, film geceleri, nehirde sandal gezintisi ve akşam sosyal aktiviteleri; Oxford, Warwick Kalesi, York, Londra, Bath gibi bölgelere de geziler

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA