Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

LSI - Cambridge

LSI - Cambridge
LSI - Cambridge
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır.  "

LSI dil okulu Cambridge'de, tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü tanımak için mükemmel bir bölgedir. Büyük öğrenci nüfusu nedeniyle mağaza ve restoranlar açısından zengin bir kent olup canlı müzik, tiyatrolar ve komedi gösterileriyle dolu renkli gece hayatı ile de İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odası
Sosyal Aktiviteler:
Partiler, barbekü etkinlikleri, gece kulüpleri ve futbol ve golf gibi sporları içeren dinamik ve sürekli değişen bir sosyal program, Cambridge dışında Londra, Stonehenge, Shakespeare'in doğum yeri, İskoçya ve Paris gibi çok farklı yerlere de düzenli olarak hafta sonu gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA