Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

EC - Dublin

EC - Dublin
EC - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 135 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

EC dil okulları İngilizce eğitimin en verimli şeklinin İngilizce konuşulan ülkelerde gerçekleştirileceğine inanmaktan yola çıkarak İngiltere, Kanada, Amerika, Malta ve Güney Amerika'da toplamda 17 farklı merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel ve sınava hazırlık kursları dışında 50 yaş üstü kişiler için keyifli dil ve gezi programları ile 18 yaş altındaki çocuklar ve gençler için yaz okulu programları da sunmaktadır. "

Ec Dublin dil okulu, İrlanda'nın eğlenceli, karakterli ve kültür dolu küçük başkenti Dublin'in merkezinde yer almaktadır. Dublin rahat atmosferi, eğlenceli ve arkadaş canlısı insanlarıyla tanınan bir şehirdir. Eğer genç nüfusa sahip, canlı, ve insanlarla kolay iletişim kurabileceğiniz bir şehirde eğitim almak istiyorsanız Dublin sizin için doğru tercih olacaktır.

EC Dublin, öğrenmenize yardımcı olacak en son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Lokasyon olarak şehrin en popüler cazibe merkezlerine ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesindedir. Ec English'de dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışacak ve yeni kültürler öğreneceksiniz.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
9 modern classrooms, Free Wi-Fi, Smart TVs, Student lounge, Self-study area, Library facilities, Student computers.
Sosyal Aktiviteler:
Walking Tour, Games Afternoon, Gaelic Football, Pub Night.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA