Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

The Language Gallery - Dublin, IBAT College

The Language Gallery - Dublin, IBAT College
The Language Gallery - Dublin, IBAT College
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 450 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

The Language Gallery her yıl 40'ın üzerinde ülkeden öğrenciyi ağırlayarak çok uluslu bir ortamda dil eğitimi vermekte olan bir kurumdur. İngiltere'de; Londra, Birmingham ve Manchester'daki kampüslerde, İngilizce'nin anavatanında eğitim almayı tercih edebilir veya doğal güzelliklerin ve modern şehirlerin bir arada bulunduğu Kanada Toronto'da dil becerilerinizi geliştirmeyi tercih edebilirsiniz.  "

* IBAT College, TLG Dublin olarak işletilmektedir.

Sabahları veya öğleden sonralarını şehir merkezindeki yerlerinden birinde okumayı seçebilirsiniz; Temple Bar'ın kalbindeki Wellington Quay kampüsü - şehrin kültür bölgesi - ya da yeni açılan Dawson Caddesi kampüsünde, Dublin'in ana alışveriş caddesine, Grafton Caddesi'nden ve Saint Stephen's Green'e birkaç dakika uzaklıkta. mükemmel demiryolu, otobüs ve tramvay bağlantıları Dublin ve ötesinde kolaylıkla ulaşılmasını sağlar.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
Wifi, Mutfak, Kantin, Kütüphane.
Sosyal Aktiviteler:
Sosyal program, konuşma İngilizcesi'nizi sosyalleşmenize, iletişim kurmanıza ve uygulama imkanı verir - İrlanda'nın dünyaca ünlü cazibe merkezlerinin tadını çıkarırken siz de öğreneceksiniz.

Street View

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA