Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Griffith College Institute of Language - Dublin

Griffith College Institute of Language - Dublin
Griffith College Institute of Language - Dublin
Okul Tipi: Kampüs.

Griffith College Institute of Language, İrlanda'nın en büyük bağımsız okullarından biri olan Griffith College'ın kurduğu dil okuludur. İrlanda'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olan ve eğlenceli ve güvenli bir üniversite ortamlarında en iyi İngilizce dil öğrenme programları sunmaktadır. İrlanda'nın çevresinde Dublin, Cork ve Limerick'de bir dizi İngilizce dil programları sunmaktadır.  "

Dublin İrlanda'nın başkenti, geniş öğrenci nüfusuyla canlı bir Avrupa kentidir. Birçok kafe, restoran, sinema, bar, kulüp ve müzik mekanları vardır. Ayrıca güzel ve sakin bir İrlandalı kırsal ve kıyı şeridi oldukça yakındır. Eğer heyecan verici bir şehir hayatı ve sessiz kırsal hayatı tercihiniz ise Dublin büyük gelenekleri ve dost canlısı insanları ile sizin için harika bir tercih olacaktır.

Griffith College Dublin, 7 dönümlük kampüs alanıyla Dublin'in ana alışveriş bölgesine 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kampüste hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencileri desteklemek üzere tasarlanmış geniş bir yelpazeye sahip tesisler bulunmaktadır. Griffith College 77 farklı milletten oluşan öğrenci profili ile eşsiz bir sürükleyici deneyim için ortam oluşturmaktadır.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kampüs içi konaklama, Kolej kütüphanesi, Kolej restoranı, Bilgisayar laboratuvarı, Wifi, Fitness, Öğrenci alanı.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA