Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Delfin English School - Dublin

Delfin English School - Dublin
Delfin English School - Dublin
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 12 öğrenci

Delfin English School Dublin'de kurulmuş olup sonrasında Londra'nın merkezinde de bir şube açarak kaliteli ve samimi eğitim anlayışını orada da sürdürmeye devam etmiştir.  "

Delfin English School Dublin Dublin'in merkezinde, Dublin’deki en ünlü cadde O'Connell’ın hemen yanındadır. Dublin İrlanda’nın başkentidir ve gece hayatı ve görülecek, yapılacak birçok şeyin harika bir birleşimini sunarken bir yandan da, şehir merkezi nispeten küçük olduğundan sıcak ve samimi havasını korumaktadır.

Dublin hem gece hayatı hem de dünyanın en ünlü bazı yazarlarını da içeren kültürel mirası ile ünlüdür.

Ana okul, geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasındadır. Geçmişi 1750’lere dek uzanan binada tam donanımlı sınıflar, bir resepsiyon alanı, bir kütüphane ve öğrenci kantini vardır.

Aile yanı, şehir merkezinde öğrenci rezidansları, pansiyon, yemeksiz-aile yanı konaklama olmak üzere farklı konaklama alternatifleri sunulmaktadır.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
beyaz tahta ve görsel/işitsel olanaklarla tam donanımlı geniş, aydınlık derslikler, ücretsiz internet erişimi, geniş bant erişimine sahip bilgisayarlar, bilardo masası, langırt masası ve tam geniş bant bağlantısı olan modern bilgisayarlar bulunan rekreasyon odası, kahve odası, kütüphane.
Sosyal Aktiviteler:
ücretsiz kültürel geziler, ücretli kültürel geziler, haftasonu gezileri, Delfin okul partileri, ücretsiz sosyal etkinlikler, Language Exchange

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA