Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Seville

Don Quijote - Seville
Don Quijote - Seville
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 8 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Don Quijote Sevilla dil okulu, harika bir Endülüs sarayının içinde yer almaktadır. Eski kent merkezinin kalbinde, Plaza de Toros'a yakındır. Berberilerin tarihi etkisi, eski Sevilla mimarisinde halen kendini göstermektedir. Bu mimari özellikle ihtişamlı Alcazar saraylarında, Katedralde belirgin hale gelir. Sevilla, ünlü gelenekleri ve alışkanlıkları olan boğa güreşi ve flamenko ile dil öğrenmeye gelenler için çok çekici bir kenttir.
Her 12 haftada 1 hafta tatil imkanı sunulmaktadır.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
18 ferah sınıf, Öğrenci ortak alanı, Ücretsiz WiFi erişimi, Bilgisayar laboratuvarı, Asansör, Kütüphane, Merkez avlu, Engelliler için özel olarak tasarlanmış üniteler
Sosyal Aktiviteler:
Portekiz ve Fas turları, şehir içi çeşitli kültürel ve sosyal geziler, dans sınıfları, film gösterimleri

Harita

Paylaş

Diğer "Sevilla" Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA