Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

İspanyolca Dil Eğitimi

İspanyolca Dil Eğitimi Hakkında Genel Bilgi

İspanyolca Dil Eğitimi
Dünyada İngilizce'den sonra en fazla konuşulan dil olan İspanyolca, en iyi ve en hızlı şekilde İspanya'daki dil okullarında öğrenilir. Yurtdışında ispanyolca dil eğitimi alırken, hedeflerinize çok çabuk ulaşabilir ve öğrenmede çok hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Çünkü derslerden sonra bile yerel halkla iletişimde bulunmak zorunda kalacaksınız ve bu da öğrenmeye devam etmenizi sağlayacak. 
Dünyada İspanyolca konuşan insan sayısı yaklaşık 500 milyon olarak tahmin edilmektedir ve en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Bu ülkeler İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır. Bunun yanında Amerika Birleşik Devletleri'nde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. 

İspanyada Dil Okulları

İspanyolca Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri koluna dahildir. Bu nedenle Fransızca, İtalyanca ve özellikle Portekizce'yle benzerlik taşımaktadır. 

Anadili İspanyolca olan veya çift dilli ve İspanyolca resmi olarak ikinci dili olanların dünyada toplam nüfusu 453.430.903'tür ve dünyada yabancı dil olarak öğrenenlerle birlikte toplam 504.264.431 kişi İspanyolca konuşmaktadır. İspanyolca  Avrupa'da İngilizce,  Fransızca ve Almanca'dan sonra en çok konuşulan dildir.  

İspanyolca Dil Eğitimi Alabileceğiniz Ülkeler

YURTDIŞI DİL OKULU ARA